Семінар-практикум у школі №818 жовтня 2017 року в загальноосвітній школі № 8 І-ІІІ ступенів міста Ізмаїл Одеської області відбувся семінар-практикум для молодих вчителів початкової школи «Формування читацької компетентності молодших школярів».

Відкрила семінар директор школи Осмокєску О.В., яка наголосила на тому, що сформована читацька компетентність – це крок до морального, інтелектуального, фізичного самовдосконалення людини, тому формування здатності самостійно, активно, цілеспрямовано сприймати текст, оцінювати та творчо опрацьовувати його залежно від вікових та пізнавальних можливостей і потреб, вступати в діалог з автором, самостійно і продуктивно працювати з книжкою та періодичними виданнями – одне з основних завдань сучасної школи.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Філатова Г.В. коротко ознайомила присутніх з теоретичним аспектом використання стратегії Джигсо як одного з методів інтерактивного навчання на уроках.

Вчитель вищої категорії, вчитель-методист Індриксон С.Б. провела відкритий урок з літературного читання по М.Андріанову «Бессердечный слон», на якому продемонструвала прийоми групової роботи учнів при вивченні літературного твору.

Вчитель вищої категорії, вчитель-методист Михайленко О.П. провела відкритий урок з літературного читання «В.Кава. «Я і мій телевізор», на якому показала варіант застосування стратегії Джигсо при опрацюванні художнього твору.

Підсумком семінару став проведений вказаними вище вчителями початкової школи майстер-клас «Інтерактивні прийоми як інструмент формування читацької компетентності учнів». Учасники майстер-класу отримали можливість ознайомитися з практичним застосуванням окремих ефективних форм і методів роботи, які сприяють розвитку читацьких навичок молодших школярів.

Під час обговорення учасники семінару дійшли висновку, що формування читацької компетентності у молодших школярів має провідне значення, адже саме через читання реалізується широкий спектр освітніх і виховних впливів на дитячу особистість.

Семінар-практикум у школі №8

Семінар-практикум у школі №8

Семінар-практикум у школі №8

Семінар-практикум у школі №8

Семінар-практикум у школі №8

Семінар-практикум у школі №8

Семінар-практикум у школі №8

Семінар-практикум у школі №8

Семінар-практикум у школі №8

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 33 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top