Тренінг "Мої права та обов'язки" у школі №4В рамках Тижня правових знань, з метою підвищення правової культури школярів в школі №4 серед учнів 6 та 10 класів був проведений тренінг "Мої права та обов'язки", який проходив за методикою "знаю сам, навчу іншого".

Учні 10-го класу робили доповіді на тему "Мої права та обов'язки " і допомагали шестикласникам працювати в групах, робити презентації, висновки. Саме така форма роботи дозволяє сформувати в учнів правові почуття, активну позицію у правовій сфері; виробити навички і звички правомірної поведінки; подолати в свідомості помилкові погляди та переконання. Змістом заходу було передбачено розвивати в учнів пам'ять, увагу, кмітливість; навчати їх швидко аналізувати проблему, ухвалювати рішення. Тренінг був підготовлений та проведений вчителем історії та правознавства Замаскіною Г.І.

Тренінг "Мої права та обов'язки" у школі №4

Тренінг "Мої права та обов'язки" у школі №4

Тренінг "Мої права та обов'язки" у школі №4

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 22 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top