Зустріч учнів школи №4 з випускником Програми обміну майбутніх лідерів (FLEX)Учні 8-10 класу школи №4 нещодавно зустрілися з волонтером та випускником Програми обміну майбутніх лідерів (FLEX).

Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX) - це програма для учнів загальноосвітніх шкіл, яка фінансується урядом Сполучених Штатів. Програма надає школярам стипендії, які дають їм змогу подорожувати до Сполучених Штатів, навчатися в американській школі протягом одного академічного року і проживати у американській приймаючій родині. Участь у цій програмі - це прекрасний шанс провести навчальний рік в англомовному середовищі.

Володимир Бабенко, минулорічний учасник програми FLEX, який цілий рік провів в США, поділився своїми враженнями, досвідом від навчання в іншій державі, а також наголосив про актуальність вивчення іноземних мов.

Зустріч учнів школи №4 з випускником Програми обміну майбутніх лідерів (FLEX)

Зустріч учнів школи №4 з випускником Програми обміну майбутніх лідерів (FLEX)

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 26 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top