Битва веломонстрів-2017Коли ти дивишся велоперегони Тур де Франс чи Джиро де Італія, все здається простим. Коли ти сам їдеш велоперегони – розумієш, що без високого рівня велогарту, витривалості, сили, координації рухів, гостроти реакції в тебе просто немає шансів випередити суперників – адже всі вони справжні ВЕЛОМОНСТРИ! Так-так ВЕЛОМОНСТРИ, тобто на велосипедному сленгу – НАЙЛІПШІ ВЕЛОСИПЕДИСТИ! 

Всі вони зібралися чудової осінньої днини 15 жовтня, на свою заключну в цьому велосезоні «БИТВУ ВЕЛОМОНСТРІВ-2017» – міді-фінал! На змагання прибули всі, хто був впевнений у своїх можливостях, адже всі суперники були добре підготовлені, пройшли тренувальні вишколи, змагання вересневого циклу, а також здійснили по кілька велобреветів на дистанції 120-190 кілометрів.

Велоперегони «БИТВА ВЕЛОМОНСТРІВ-2017» – міді-фінал складався з роздільного старту (гіт з місця на 1,5 км) у семи номінаціях:
- юнаки- початківці
- юнаки-аматори
- юнаки-еліта;
- чоловіки МТБ (18 років і старші);
- чоловіки шосе (18 років і старші);
- дівчата та жінки шосе (13 років і старші);
- парний старт (юнаки, чоловіки, шосейники, жінки).

Дистанція велоперегонів у півтора кілометрів на об’їзній трасі – дуже підступна. По-перше: вона скерована у підйом. По-друге: там завжди свіжий вітерець 7-8 м/сек, що накладає на велосипедиста додатковий тягар боротьби ще й з природним явищем. І по-третє: коротка дистанція спонукає спортсмена сконцентрувати максимальні зусилля вже з перших сантиметрів руху, максимум яких приходиться, власне, на підйом та фінішний спурт. Таким чином, спортсмен, що фінішував – дуже втомлюється. Перемагають найбільш підготовлені, витривалі роверисти.

Особливої цікавинки велоперегонам «БИТВА ВЕЛОМОНСТРІВ-2017» додавала найгостріша конкуренція між юнаками спортовцями з категорій «Еліта» та «Аматори». Юнаки-аматори краще готувалися до змагань, більше тренувались. І це далося взнаки: вперше за всю історію ізмаїльських велоперегонів результати «Еліти» та «Аматорів» практично не різнилися.

Ще одним фактором величезної конкуренції між юними роверистами, в тому числі й у міді-фіналі, є боротьба за першість у Юнацькій велосипедній Лізі – найпопулярнішому змаганні серед школярів міста Ізмаїла. З початку року в ЮВЛ-2017взяли участь близько 500 юних велосипедистів.

Змагання цікаві тим, що в них є рейтинг – це загальнокомандна першість серед шкіл міста. По духу суперництва нагадує запеклу боротьбу команд Оксфордського та Кембриджського університетів (Англія) на веслувальній регаті по Темзі. Тільки в Ізмаїлі це ВЕЛОПЕРЕГОНИ і команди ЗОШ№9 та Політехнічного ліцею. Минулого року перемогли ліцеїсти. А у 2017 році команда ЗОШ№9 завдяки наполегливим тренуванням та участі у надскладних бреветах на дистанцію 100-140 км, кардинально змінила ситуацію у першості й передує з великим відривом від ліцеїстів. Родзинкою фінальних заїздів став результат капітана команди ЗОШ№9 Владислави Новак (гурток «Старт шосе» ПДЮ), яка виступила на рівні зі старшими юнаками – переможцями категорії «Еліта». Респект, Владо!!!!

Також добре виступили й інші вихованці велогуртків «Старт шосе» та «Золоті колеса» ПДЮ, які перемогли у ВСІХ номінаціях. А цьогорічний випускник велогуртка Сергій Українець виборов друге місце у номінації «Чоловіки МТБ».

Для любителів статистики – повні результати велоперегонів «БИТВА ВЕЛОМОНСТРІВ-2017» – міді-фінал.

Організували ці велоперегони: Відділ сім’ї, молоді та спорту Ізмаїльської міської ради, Палац дітей та юнацтва Ізмаїла, Асоціація велосипедистів Ізмаїла.

Миттєвості та подробиці змагань на світлинах, відео та репортажах ЗМІ, що були акредитовані на «БИТВІ ВЕЛОМОНСТРІВ-2017» – міді-фінал – ДОДАЮТЬСЯ!

Катерина РУМЯНЦЕВА, член редакції «Хвилю тримай»,
медіатор гуртка «Точка зору» ПДЮ, волонтер
змагань «БИТВА ВЕЛОМОНСТРІВ-2017» – міді-фінал

Битва веломонстрів-2017

Битва веломонстрів-2017

Битва веломонстрів-2017

Битва веломонстрів-2017

Битва веломонстрів-2017

Битва веломонстрів-2017

Битва веломонстрів-2017

Битва веломонстрів-2017

Битва веломонстрів-2017

Битва веломонстрів-2017

Битва веломонстрів-2017

Битва веломонстрів-2017

Битва веломонстрів-2017

Битва веломонстрів-2017

Битва веломонстрів-2017

Битва веломонстрів-2017

Преса про велозмагання >>>

Ще преса про велозмагання >>>

Фотоальбом велозмагань >>>

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті Один гість та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top