ЗНЗ №9 показувала силу і честь13 жовтня запам’яталося учням ЗНЗ №9 яскравими емоціями. В школі проводилися заходи з нагоди Дня захисника України, не забули також і про славних козаків, яким також був присвячений цей день.

Учні 1-4 класів взяли участь у конкурсі малюнків на тему «Козацька звитяга: минуле і сьогодення». Для учнів 5-7 класів було організовано перегляд відеороликів про цікаві сторінки життя та побуту доби козаччини.

До учнів 5-6-х класів в гості завітав чотирилапий захисник України – службовий спанієль Бадді. Працівник прикордонної служби, капітан Бичко Леонід Олексійович розповів дітям про особливості роботи прикордонної служби, звернув увагу на важливість роботи чотирилапих друзів, а Бадді показав високоякісну підготовку з пошуку речей за запахом та основні навички дресури.

Також 13 жовтня в ЗНЗ №9 серед учнів 10-11 класів (6 команд) відбулася військово-спортивна гра "Сила і честь", відкриття якої відбулося у актовій залі школи. На відкриття гри завітали гості – отаман Бессарабського козацького полку УРК, підполковник Шевченко Денис Сергійович , викладач ІДГУ, кандидат історичних наук Татаринов Іван Євгенійович, представники прикордонної служби Базарник Сергій Васильович, начальник загону фізичної підготовки та Коцюбинський Вадим Васильович, підполковник прикордонної служби. Частиною свята стала презентація одягу козака часів Запорозької Січі. Костюм дещо відрізняється від того, яким ми звикли бачити його на ілюстраціях та у сценічних образах. Татаринов І.Є. пояснив учням, що така різниця зумовлена практичним використанням одягу у бою.

Сама гра відбувалася у три етапи, а саме: «Вікторина з історії українського козацтва», «Медична підготовка» та «Подолання військово-туристсько-спортивної смуги перешкод». Учні із задоволенням показували свої знання із історії козаччини та надавали першу допомогу при травмах кінцівок, а кульмінацією гри стало подолання смуги перешкод. Учасники команд за час естафети підіймалися за тривогою, встановлювали намет, готували зброю, споряджуючи магазин автомата, цілили м’ячем в кільце, транспортували «потерпілого», переходили через «болото», рухалися колодою та через купини, пластували у мишоловці, перелітали через «прірву» на «маятнику», складали намет та одягали захисний костюм.

Перемогу у змаганнях здобула команда 11-А класу, проте без подарунків не лишився ніхто.

ЗНЗ №9 показувала силу і честь

ЗНЗ №9 показувала силу і честь

ЗНЗ №9 показувала силу і честь

ЗНЗ №9 показувала силу і честь

ЗНЗ №9 показувала силу і честь

ЗНЗ №9 показувала силу і честь

ЗНЗ №9 показувала силу і честь

ЗНЗ №9 показувала силу і честь

ЗНЗ №9 показувала силу і честь

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 36 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top