Із словом Шевченка по життюЗа наказом по школі від 25.09.2017 року №364 «Про проведення шкільного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2017/2018 навчальному році» з 02.10 по 13.10.2017 року у школі проводиться шкільний етап Конкурсу.

11 жовтня у спеціалізованій школі № 16 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням німецької мови відбулися урочистості з нагоди проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У зв’язку з тим, що школа навчається у дві зміни і відсутні вільні аудиторії, методичним об’єднанням вчителів української мови та літератури було прийнято рішення, що відкриття Конкурсу проведуть вчителі по паралелях. Учням 8-х класів було проведено екскурсію по школі з відвідуванням куточків, присвячених життю і творчості Т.Г.Шевченка: вестибюль школи, кабінет української мови та літератури. Учні виразно читали твори Тараса Григоровича Шевченка, було проведено вікторину за творчістю Кобзаря (вч. Кибалка Г.Д.). Для учнів 7 і 9-х класів провели бібліотечний урок «З іменем Великого Кобзаря» (вч. Баклан І.В., Дубровіна С.О. та бібліотекар школи Соловйова Т.Б.). Учні 5-6-х класів познайомились із життєвим шляхом Великого Кобзаря (проектні роботи представили учні 10-х класів під керівництвом учителів Грінченко Т.О. та Баклан І.В.).

Із словом Шевченка по життю

Із словом Шевченка по життю

Із словом Шевченка по життю

Із словом Шевченка по життю

Із словом Шевченка по життю

Із словом Шевченка по життю

Із словом Шевченка по життю Із словом Шевченка по життю

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 20 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top