Позапланові тренування з евакуації в школі №2У п’ятницю, 22.09.2017р., наприкінці 4-го уроку для учнів 1-4 класів та наприкінці 5-го уроку для 5-11 класів в ЗОШ №2 провели «Позапланові тренування з евакуації учасників навчально-виховного процесу, інших людей з приміщень навчальних закладів у випадку виникнення пожежі чи іншого стихійного лиха».

ПРАЦЮВАЛИ не на час - працювали на якість!!!

Умова для тренувань була така – в приміщеннях школи надзвичайна ситуація:
1) Задимлення, без відкритого полум’я – для всіх класів на 2-х поверхах;
2) Відкрите полум’я – для всіх класів на 1-х поверхах.

Під час тренування було відпрацювання дій вчителів: організація учнів, аналіз ситуації, пояснення учням розбіжностей в евакуаціях під час задимлення та під час відкритого полум’я, інструктаж щодо поведінки та спостережень один за одним, шикування учнів, перевірка кабінету, вихід в коридор, аналіз ситуації та корекція дій, вихід учнів зі школи.

Також було проведено відпрацювання дій учнів: навички захисту органів дихання від отруйних газів. Учні захищають рот та ніс підручними засобами: светрами, шарфами, носовими хустками, ватно-марлевими пов’язками (вдома можна використовувати й інші речі. Якщо тканину змочити водою, то це поліпшує захист органів дихання).
Відпрацьовані навички елементарних дій щодо дотримання певних алгоритмів: учні слухають вказівки вчителя, а учні, що йдуть попереду або позаду корегують дії інших.

Позапланові тренування з евакуації в школі №2

Позапланові тренування з евакуації в школі №2

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 20 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top