День шкільного самоврядування у ЗОШ№7З нагоди святкування Дня вчителя 29 вересня у школі № 7 традиційно був організований день шкільного самоврядування. До цього свята учні почали готуватися заздалегідь, обравши директором школи учня 11-А класу Андрія Сергєєва. Майже всі уроки у 5-9 класах в цей день вели учні 11-А.

На думку учасників, свято вдалося, а День шкільного самоврядування привніс багато життєвих уроків всім, хто його готував і втілив у життя.

Найголовніше, що учні та педагоги, в цей день почали один одного розуміти і цінувати ще більше. Може, хтось із випускників в цей день остаточно визначився з майбутньою професією і піде вчитися в педагогічний вуз. В цей день у учнів з’явилася чудова можливість побороти свою боязкість і стати впевненими у собі, а отже, й в завтрашньому дні!

День шкільного самоврядування у ЗОШ№7

День шкільного самоврядування у ЗОШ№7

День шкільного самоврядування у ЗОШ№7

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 45 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top