Почесні нагороди до Дня вчителяНапередодні Дня вчителя, 29 вересня, в урочистій обстановці в Одесі вшанували кращих працівників освіти області, чиї педагогічний досвід, знання, любов до дітей і своєї справи, працьовитість, творчий підхід до роботи, прагнення до самовдосконалення заслуговують загальної поваги.

Приємно відзначити, що серед них і представники Ізмаїла. Нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти» нагороджений Юлій Якович Фарладанський, керівник спортивної секції з настільного тенісу Спортивно-оздоровчого центру відділу освіти Ізмаїльської міськради. Подяка Міністерства освіти і науки України вручена Ользі Владиславовні Апостолакій, керівнику шахового клубу «Біла тура» Палацу дітей та юнацтва.

Ми вітаємо педагогів і бажаємо їм подальших успіхів та досягнень!

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 36 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top