Чудовий виступ Ольги Апосталакій на Всеукраїнському шаховому турніріЗ 1 по 3 березня в Києві відбулись Всеукраїнські змагання з шахів серед працівників освіти та науки. Двадцять команд з різних областей України боролися за право називатися найсильнішими. Приємно відзначити, що в складі команди Одеської області виступала тренер-педагог Палацу дітей та юнацтва, відома ізмаїльська шахістка Ольга Апостолакій.

Ще троє шахістів – представники міста Чорноморська, працівники дитячо-юнацької спортивної школи (за Положенням, команда кожної області складалась з двох чоловіків і двох жінок).

Досить сильна команда нашої області – два майстри спорту, один – КМС (це наша Ольга Владиславівна) і першорозрядник – зуміла витримати триденний турнір і в результаті вийшла на друге місце, поступившись команді Чернігівської області, на третьому місці – кияни.

В рамках змагань були організовані шахові майстер-класи, а також пройшов сеанс одночасної гри, який давав міжнародний гросмейстер з Києва Спартак Височин.

Ну, а нагородою для спортсменів – стала тригодинна оглядова автобусна екскурсія з відвідуванням Києво-Печерської лаври.

Тамара Бобровська

Чудовий виступ Ольги Апосталакій на Всеукраїнському шаховому турніріПраворуч - команда Одеської області, зліва - представники Рівненської області

Чудовий виступ Ольги Апосталакій на Всеукраїнському шаховому турніріГра з командою Києва закінчилася внічию

Чудовий виступ Ольги Апосталакій на Всеукраїнському шаховому турніріНа цьому фото - все призери: Чернігівська область - перше місце, Одеська область - друга, команда Києва - на третьому

Чудовий виступ Ольги Апосталакій на Всеукраїнському шаховому турніріНагородження команди Одеської області

Чудовий виступ Ольги Апосталакій на Всеукраїнському шаховому турніріСеанс одночасної гри дає міжнародний гросмейстер Спартак Височин (Київ)

Чудовий виступ Ольги Апосталакій на Всеукраїнському шаховому турніріВ рамках змагань пройшли майстер-класи для тренерів

Увага! Тисни ТУТ!

Статистика

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Он-лайн

На сайті Один гість та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top