Театральна весна в Будинку вчителя1 березня в Ізмаїльському міському Будинку вчителя – аншлаг! На сцені вистава Народно-драматичного театру Палацу культури ім.Т.Г. Шевченка «Акцент» під керівництвом режисера Глуха В.В.

Артисти грали театральні композиції за мотивами відомих драматургів для ветеранів педагогічної праці клубу «Вічна молодість». Яскрава гра акторів не залишала байдужими жодного глядача, за час вистави всі перебували в атмосфері любові, щастя, гумору та чуттєвих переживань. В залі Будинку вчителя віяло театральною весною, сяяли усмішки, лунали оплески, вигуки «браво», дякуємо!!!!.

Директор Будинку вчителя І.І. Атаманчук, подякувала артистам, за чудовий виступ та наголосила, що це перша та не остання зустріч театру «Акцент» на сцені Будинку вчителя.

Театральна весна в Будинку вчителя

Театральна весна в Будинку вчителя

Театральна весна в Будинку вчителя

Театральна весна в Будинку вчителя

Увага! Тисни ТУТ!

Статистика

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Он-лайн

На сайті Один гість та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top