Шаховий турнір "Меморіал Іраїди Возняк"Другий відкритий міський шаховий турнір "Меморіал Іраїди Яківни Возняк" пройшов 24-25 лютого в Палаці дітей та юнацтва. Його ініціаторами та організаторами стали клуб "Біла тура" та Ізмаїльська федерація шахів і шашок.

На урочистому відкритті меморіалу багато теплих слів пролунало на адресу Іраїди Яківни, Педагога з великої літери, котра прожила яскраве життя і залишила світлу пам'ять у серцях сотень своїх учнів і послідовників.

Поборотися в турнірі прибули шахісти з Білгорода-Дністровського, Кілії, Чорноморська, Сарати та Ізмаїла. Два дні тривали гарячі бої на шахових дошках – два турніри зі швидких шахів. Турнір "А" зібрав 17 дорослих любителів шахів, а в турнірі "Б" зіграли 50 шахістів-розрядників шкільного віку.

Кубок турніру "А" завоював Олександр Кисляк (ізмаїлець, що нині проживає в Києві, який спеціально приїхав на змагання). Срібний призер цього турніру – Геннадій Рубан, бронзовий – Антон Хачик.

Суддівська колегія також відзначила гру випускників клубу "Біла тура" та юніорів гостей: на перше місце вийшов Владислав Рибалка, на другому – Любов Трифонова (Кілія), на третьому – Артем Печенко.

Залік в турнірі "Б" проходив в чотирьох вікових категоріях серед юнаків і дівчат. У заліку серед юнаків 2000 р.н. і молодше призерами стали: Костянтин Марков, Микола Корнєв і Владислав Мойсеєнко (Білгород-Дністровський); Вікторія Руссєва, Марія Руссєва, Тетяна Воєводіна – серед дівчат.

Результати заліку серед школярів 2004 р.н. і молодше: I місце – у Артема Малихіна, II місце – у Романа Романовського, III місце – у Кирила Князяна (юнаки); I місце – у Ірини Апостолакій, II місце – у Злати Алфьорової, III місце – у Христини Жаданової (дівчата).

Серед юнаків 2007 р.н. і молодше в трійку призерів увійшли: Андрій Човнярів (Чорноморськ), Леонід Печенко, Андрій Пугачов (Чорноморськ), серед дівчат – Олександра Веселкова, Поліна Гусь та Марія Велікова.

У заліку серед найменших учасників турніру (2010 р.н. і молодше) результати наступні: хлопці-призери – Артем Сергієнко, Тихомир Сергієнко і Лев Мирончук, дівчата – Наталя Мовчан (Сарата), Анастасія Трифонова (Кілія) і Марія Розгон.

Церемонію нагородження проводили директор Палацу дітей та юнацтва Алла Іванова, президент міської федерації шахів і шашок Олександр Ободовський, головний суддя змагань Ольга Апостолакій.

Дуже відрадно, що серед присутніх в залі (в тому числі серед нагороджених) були вихованці Іраїди Яківни, які прибули з різних міст вшанувати пам'ять свого вчителя, а також – вже їхні діти. Можна з упевненістю стверджувати, що такий великий захід як щорічний шаховий турнір "Меморіал Іраїди Яківни Возняк" стане традиційним і займе гідне місце в низці значимих спортивних подій нашого міста.

Тамара Бобровська

Шаховий турнір "Меморіал Іраїди Возняк"Підведення підсумків та нагородження призерів Другого відкритого міського шахового турніру "Меморіал Іраїди Яківни Возняк" проходило в актовій залі Палацу дітей та юнацтва

Шаховий турнір "Меморіал Іраїди Возняк"Учасники турніру, які посіли перші місця в різних категоріях, отримали ось такі кубки

Шаховий турнір "Меморіал Іраїди Возняк"Трійка наймолодших шахісток (2010 р.н. і молодше): I місце - Наталя Мовчан з Сарати (в центрі), II місце - Анастасія Трифонова з Кілії (на фото - праворуч), III місце - Марія Розгон, Ізмаїл

Шаховий турнір "Меморіал Іраїди Возняк"Нагородження проводять директор Палацу дітей та юнацтва Алла Тимофіївна Іванова та президент міської федерації шахів і шашок Олександр Борисович Ободовський

Шаховий турнір "Меморіал Іраїди Возняк"Трійка призерів серед юнаків 2004 р.н.. і молодше: I місце - Артем Малихін (в центрі), II місце - Роман Романовський (на фото - праворуч), III місце - Кирило Князян

Шаховий турнір "Меморіал Іраїди Возняк"Вікторія Руссєва - абсолютна чемпіонка турніру "Б"

Шаховий турнір "Меморіал Іраїди Возняк"Кубок турніру "А" завоював Олександр Кисляк - киянин, випускник клубу "Біла тура", який спеціально приїхав на змагання

Шаховий турнір "Меморіал Іраїди Возняк"Дорослі шахісти-призери з організаторами турніру

Шаховий турнір "Меморіал Іраїди Возняк"Призери всіх вікових категорій турніру "Б"

Шаховий турнір "Меморіал Іраїди Возняк"Тренер команди з Сарати Володимир Мовчан вперше взяв на великі виїзні змагання свою маленьку дочку - і вона стала переможницею у своїй віковій категорії!

Увага! Тисни ТУТ!

Статистика

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Он-лайн

На сайті 67 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top