Уроки пам’яті у спеціалізованій загальноосвітній школі №16«Герої не вмирають!» – під таким девізом пройшли уроки пам’яті у спеціалізованій загальноосвітній школі № 16 з поглибленим вивченням німецької мови.

Герої такі не вмирають,
Вони будуть вічно живі.
Героїв завжди пам’ятають
На небі й на рідній землі!

З метою вшанування учасників бойових дій на території інших держав учитель історії Гаврилов Олексій Анатолійович провів урок-лекцію «Афганська війна. Уроки на майбутнє» для учнів 10-х класів, а вчитель історії Марчан Ігор Миколайович для учнів 11-х класів провів урок пам’яті «Наші земляки – герої Афганської війни», на якому учні дізналися про свого земляка й випускника школи Сергія Лагна, на честь якого встановлено меморіальну дошку на приміщення школи. Класними керівниками 5-11-х класів проведено виховні години «Мужні сини України, які полягли на території інших держав», «Болить і досі всім Афганістан».

День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. З метою відзначення Дня Героїв Небесної Сотні учителем історії Марчаном Ігорем Миколайовичем було проведено круглий стіл «Наша Сотня героїчна – України слава вічна» для учнів 11-х класів. Учні 10-х класів прослухали лекцію-презентацію «Революція Гідності. Біль, мужність, героїзм...», яку підготував учитель історії Гаврилов Олексій Анатолійович. Класні керівники 5-11-х класів провели уроки мужності на теми: «Небесна Сотня на сторожі гідності», «Пам’яті тих, хто не повернувся додому», «Воїни світла у наших серцях».

Такі заходи формують в учнів усвідомлення громадянської ідентичності, розуміння єдності й цілісності України як національної ідеї розвитку вільної, незалежної, демократичної та заможної держави; сприяють формуванню історичної пам’яті; виховують почуття патріотизму та шанобливе ставлення до Героїв Небесної сотні, воїнів, загиблих у боротьбі за свободу та цілісність України, виховують бажання стати гідними громадянами України.

Уроки пам’яті у спеціалізованій загальноосвітній школі №16

Уроки пам’яті у спеціалізованій загальноосвітній школі №16

Уроки пам’яті у спеціалізованій загальноосвітній школі №16

Уроки пам’яті у спеціалізованій загальноосвітній школі №16

Уроки пам’яті у спеціалізованій загальноосвітній школі №16 Уроки пам’яті у спеціалізованій загальноосвітній школі №16

Уроки пам’яті у спеціалізованій загальноосвітній школі №16

Уроки пам’яті у спеціалізованій загальноосвітній школі №16

Увага! Тисни ТУТ!

Статистика

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Он-лайн

На сайті 66 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top