Уроки патріотизму у школі №9«Герої не вмирають!» – гасло, народжене майданом стало символом мужності усіх українських звитяжців свободи, які упродовж віків віддавали свої життя за вільну Україну та її народ.

20 лютого, у День героїв Небесної Сотні, в загальноосвітній школі №9 у бібліотеці школи було проведено уроки патріотизму «Небесна сотня. На сторожі гідності» для 8 класів, а в актовій залі для учнів старших класів відбулася зустріч-реквієм на знак пам’яті близько сотні полеглих на Майдані Незалежності у 2013-2014 роках. Зустріч пройшла у формі музично-літературного реквієму з елементами документально-історичного екскурсу до подій у Києві. Пам'ять загиблих на майдані вшанували хвилиною мовчання.

Уроки патріотизму у школі №9

Уроки патріотизму у школі №9

Уроки патріотизму у школі №9

Увага! Тисни ТУТ!

Статистика

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Он-лайн

На сайті Один гість та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top