З упевненістю в майбутнєУже давно відомо, що випускники спеціалізованої школи № 16 з поглибленим вивченням німецької мови мають можливість навчатися в найкращих вузах України, Німеччини, Болгарії, Польщі.

Учні школи беруть активну участь у багатьох Всеукраїнських конкурсах, зарекомендовують себе як здібні, талановиті особистості, і їх з радістю запрошують до навчання у вузах.

Три учениці школи: Дехтеренко Ірина (9-Б клас), Демченко Ксенія (10-А клас) та Хмельниченко Світлана (11-Б клас) отримали персональні запрошення від найстарішого в Україні навчального закладу Національного університету «Острозька академія» на дистанційні курси з підготовки до навчання і в майбутньому навчання на факультеті міжнародної журналістики. Від щирого серця радіємо успіхам учениць і бажаємо здійснення мрій у майбутньому, а запорукою успіху стануть їх наполегливе навчання і творчі успіхи.

З упевненістю в майбутнє

З упевненістю в майбутнє

З упевненістю в майбутнє

Увага! Тисни ТУТ!

Статистика

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Он-лайн

На сайті 79 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top