"Батьківські уроки" в СЗОШ №1Профорієнтаційна робота з учням школи є одним з пріоритетних напрямів роботи СЗОШ№1. Вчителі ще з перших класів проводять активну та цікаву роботу з профорієнтації.

"Батьківські уроки" – таку дуже цікаву форму роботи ввела в свою педагогічну діяльність вчитель початкових класів, керівник методичної координаційної ради класних керівників 1-4 класів Наталія Анатоліївна Кутас.

«Батьківські уроки» – інтегровані уроки з залученням тат і мам різних професій, які з задоволенням розповідають учням класу про свою професію. Практика батьківських уроків розпочалась ще з 20 січня.

Вже пройшли зустрічі з татами-моряками, з Володимиром Євгенович Петровим який працює на вантажному судні та Дмитром Сергійовичем Казани який працює на пасажирському судні. Батьки-моряка розповіли якими якостями повинні володіти майбутні моряки. А також провели порівняльний аналіз роботи на вантажному та пасажирському суднах.

Учням дуже запам’яталась зустріч з татом-стоматологом, Юліаном Вікторовичем Гончаровим, яка пройшла під гаслом «Доктора не бойтесь, дети! Он добрее всех на свете». Юліан Вікторович не тільки розповів дітям про професію стоматолога, а також приніс з собою лікарське робоче приладдя, з цілю того щоб діти не боялись стоматологів. Підсумком уроку була відео-презентація про важливість гігієни ротової порожнини.

А в середу, 14 лютого, до класу завітала одна з мам – Вікторія Володимирівна Захаревич, кухар широкого профілю, яка має величезний досвід роботи в ресторанах Одеси.

Учні класу дізналися про професію кухара, про якості, якими повинна володіти людина, що бажає оволодіти професією – кухар. Вікторія Володимирівна ознайомила учнів з правилами сервірування столу та етикетом за столом. Підсумком уроку була презентація рецепту «Рафаело», яке учні зможуть приготувати на 8-березня для своїх мам.

Учнів 3-го класу ще чекає зустріч з архітектором, вихователем дитячого садочка, вчителем та адвокатом.

І як сказав великий Кофуцій: «Виберіть собі роботу до душі, і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті»

"Батьківські уроки" в СЗОШ №1

"Батьківські уроки" в СЗОШ №1

"Батьківські уроки" в СЗОШ №1

"Батьківські уроки" в СЗОШ №1

"Батьківські уроки" в СЗОШ №1

"Батьківські уроки" в СЗОШ №1

"Батьківські уроки" в СЗОШ №1

"Батьківські уроки" в СЗОШ №1

"Батьківські уроки" в СЗОШ №1

"Батьківські уроки" в СЗОШ №1

Увага! Тисни ТУТ!

Статистика

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Он-лайн

На сайті 84 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top