St Valentine’s Day в СЗНЗ №114 лютого – День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

І сьогодні, в похмурий лютневий день на душі було тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Адже саме в цей день можна приділити більше уваги один одному, потурбуватися про близьких та друзів...

St Valentine’s Day в СЗНЗ №1З самого ранку на учнів та вчителів нашої школи чекав приємний сюрприз: вестибюль школи був прикрашений повітряними кульками та валентинками різних відтінків червоного кольору, які одразу піднімали настрій та створювали святкову атмосферу. Рано-ранесенько почала працювати святкова пошта, адже «Скринька кохання» вже зрання була переповнена валентинками. Учні 11-А класу, переодягнені в «купідонів кохання» розносили пошту всім адресатам та підтримували атмосферу тепла та радості.

Також пройшов конкурс стіннівок до Дня Святого Валентина, який відзначився «іншомовною оригінальністю».

Класні керівники 1-11кл. провели тематичні години, розповідали дітям про історію виникнення свята, особливості святкування в різних країнах, а хлопці пригощали дівчат «смачненькими» сердечками-валентинками.

Загалом, кожен учасник сьогоднішнього дійства переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.

St Valentine’s Day в СЗНЗ №1

St Valentine’s Day в СЗНЗ №1

St Valentine’s Day в СЗНЗ №1

St Valentine’s Day в СЗНЗ №1 St Valentine’s Day в СЗНЗ №1

 

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 72 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top