Роз’яснювальна робота у школі №1 щодо реєстрації на ЗНО-2018З 6 лютого розпочалась реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні у 2018 році.

З метою надання допомоги учням щодо реєстрації до участі у ЗНО 05 лютого заступником директора з НВР спеціалізованої загальноосвітньої школи №1 ім.О.В. Суворова Нестеровою Ольгою Валентинівною була проведена роз’яснювальна робота серед учнів 11-х класів «Методичне роз’яснення реєстрації на ЗНО–2018».

Ольга Валентинівна розповіла та продемонструвала правила заповнення реєстраційної картки, який комплект документів необхідно надати до закладу, строки основної сесії ЗНО, в який термін можна внести зміни до реєстраційних документів,
Майбутнім учасникам ЗНО була продемонстрована презентація «ЗНО–2018».

З будь-якого питання, яке виникає в учнів під час реєстрації, учні можуть звертатися за допомогою до відповідального за реєстрацію у ЗНО по школі Нестерової Ольги Валентинівни.

Роз’яснювальна робота у школі №1 щодо реєстрації на ЗНО-2018

Роз’яснювальна робота у школі №1 щодо реєстрації на ЗНО-2018

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 76 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top