Перемога Палацу дітей та юнацтва в обласному конкурсі екскурсоводівВ Одесі 31.01-01.02.2018 пройшов обласний тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу». В заочному турі взяли участь 20 музеїв Одеси та Одеської області, а в очному – 14, серед яких музеї військово-історичного та краєзнавчого напрямів.

У складі експертної комісії конкурсу були представники обласного гуманітарного Центру, викладачі Одеського державного університету, науковці військово-історичного та історико-краєзнавчого музеїв.

Наше місто було представлено музеєм Дунайської флотилії Палацу дітей та юнацтва. Презентацію екскурсії «Дунайська військова флотилія: історичний шлях та приклад мужності для нащадків» представила член ради гуртківців – Ганна Каражекова (керівник Помазан Тетяна Ігнатівна). Ганна розповіла про розділи музею, маловідомі факти з історії Другої Світової війни; особливу увагу вона приділила розділу, який присвячено засновнику музею Пойді Інні Костянтинівні. Наша екскурсія була найцікавіша та відповідала всім вимогам конкурсу. Ганна посіла 1 місце і вже готується до участі у Всеукраїнському турі, який незабаром відбудеться у Чернігові. Вітаємо Ганну та її керівника! Особливі слова вдячності від нашого юного екскурсовода за допомогу та підтримку директору Палацу дітей та юнацтва Аллі Тимофіївні Івановій та заступнику директора з виховної роботи Світлані Анатоліївні Тичині!

Перемога Палацу дітей та юнацтва в обласному конкурсі екскурсоводів

Перемога Палацу дітей та юнацтва в обласному конкурсі екскурсоводів

Перемога Палацу дітей та юнацтва в обласному конкурсі екскурсоводів

Перемога Палацу дітей та юнацтва в обласному конкурсі екскурсоводів

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 82 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top