У спеціалізованій школі № 16 нагороджували переможцівПершого лютого на урочистій лінійці було підведено підсумки участі учнів школи у міському етапі конкурсів, Всеукраїнських олімпіад та МАН і нагороджено грамотами відділу освіти Ізмаїльської міської ради учнів-переможців.

Грамоти отримали: Яковлєв Гліб (8-Б клас) – ІІІ м. в олімпіаді з англійської мови, Сапожникова Аліна (9-А клас) – І місце в олімпіаді з німецької мови, Гончар Катерина (8-В клас) – ІІ місце в олімпіаді з німецької мови, Демченко Ксенія (10А клас) – ІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури, Церковна Аліна (10-А клас) – ІІІ місце в олімпіаді з німецької мови, Комарницький Андрій (11-А клас) – ІІ місце в олімпіаді з історії, Загородня Анастасія (11-Б клас) – І місце в олімпіаді з німецької мови, Шулєва Олександра (11-А клас) – ІІІ місце в олімпіаді з німецької мови, Гаврилова Вікторія – І місце в олімпіаді з німецької мови, Ліва Альона (10-Б клас) – ІІІ місце в олімпіаді з історії, Мерет Олексій (11-А клас) – ІІІ місце в олімпіаді з хімії, Жугаленко Олексій (9-А клас) – ІІІ місце в олімпіаді з математики, Романенко Максим (9-Б клас) – ІІІ місце в олімпіаді з трудового навчання, Кесіора Надія (3-Б клас) – ІІ місце у Міжнародному конкурсі ім.П.Яцика, Жечков Тимур (3-Б клас) – ІІІ місце у Міжнародному конкурсі з української мови ім. П.Яцика, Жуковська Анастасія (5-В клас) – І місце у Міжнародному конкурсі з української мови ім. П.Яцика, Бужилова Анна (5-Б клас) – ІІ місце у Міжнародному мовно-літературному конкурсі ім. Т.Г.Шевченка.

Двома грамотами були відзначені: Панчук Юлія (9-Б клас) – ІІІ місце в олімпіаді з німецької мови, ІІІ місце в олімпіаді з трудового навчання; Грама Катерина (11-Б клас) – ІІ місце в олімпіаді з німецької мови, ІІ місце у Міжнародному мовно-літературному конкурсі ім. Т.Г.Шевченка; Киріяк Владислав (11-А клас) – ІІ місце в олімпіаді з фізики, ІІІ місце в олімпіаді з інформаційних технологій.

Чотири грамоти отримали: Мороз Єгор (10-А клас) – ІІ місце в олімпіаді з німецької мови, ІІІ місце в олімпіаді з хімії, ІІ місце у Міжнародному конкурсі з української мови ім. П.Яцика, ІІ місце у Міжнародному мовно-літературному конкурсі ім. Т.Г.Шевченка; Дехтеренко Ірина (9-Б клас) – ІІ місце в олімпіаді з німецької мови, ІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури, ІІІ місце в олімпіаді з російської мови та літератури, ІІ місце у Міжнародному конкурсі з української мови ім.П.Яцика.

Рекордсменом школи стала Головко Марія (8-Б клас), яка отримала п’ять грамот: ІІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури, І місце в олімпіаді з німецької мови, ІІ місце в олімпіаді з фізики, І місце в олімпіаді з історії, І місце у Міжнародному мовно-літературному конкурсі ім.Т.Г.Шевченка.

Адміністрація школи і весь педагогічний та учнівський колективи від щирого серця вітають переможців. А учасникам обласного етапу Всеукраїнських олімпіад та конкурсів бажаємо успіхів та перемог!

У спеціалізованій школі № 16 нагороджували переможцівКирiяк Владислав

У спеціалізованій школі № 16 нагороджували переможцівДемченко Ксенiя

У спеціалізованій школі № 16 нагороджували переможцівЖугаленко Олексiй

У спеціалізованій школі № 16 нагороджували переможцівГаврилова Вiкторiя

У спеціалізованій школі № 16 нагороджували переможцівМороз Eгор

У спеціалізованій школі № 16 нагороджували переможцівЖечков Тимур

У спеціалізованій школі № 16 нагороджували переможцівЗагородня Анастасiя

У спеціалізованій школі № 16 нагороджували переможцівГоловко Марiя

У спеціалізованій школі № 16 нагороджували переможцівСапожникова Алiна

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 79 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top