Підготовка учнів школи №16 до реєстрації для участі у ЗНО - 2018З 6 лютого розпочнеться реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні.

З метою надання допомоги учням щодо реєстрації до участі у ЗНО першого лютого заступником директора з НВР спеціалізованої загальноосвітньої школи №16 Терпан Олександрою Андріївною було проведено роз’яснювальну роботу серед учнів 11-х класів з питання «Як зареєструватися на ЗНО–2018».

Олександра Андріївна розповіла учням, як сформувати реєстраційну картку, який комплект документів необхідно надати до закладу, строки основної сесії ЗНО, в який термін можна внести зміни до реєстраційних документів, хто і як відправляє подані учнями пакети документів до Одеського регіонального пункту реєстрації. Бесіда пройшла жваво, учнів цікавили питання щодо вибору предметів для проходження ДПА та ЗНО, робота з програмою по реєстрації, можливість перенесення ЗНО на додаткову сесію. До уваги учнів була представлена презентація «ЗНО–2018». З будь-якого питання, яке виникає в учнів під час створення реєстраційної картки-заяви, учні школи мають можливість отримати допомогу від відповідального за реєстрацію для участі у ЗНО по школі Терпан Олександри Андріївни.

Підготовка учнів школи №16 до реєстрації для участі у ЗНО - 2018

Підготовка учнів школи №16 до реєстрації для участі у ЗНО - 2018

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 80 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top