Роз’яснювальна робота у школі №8 щодо ЗНО-201801 лютого 2018 року в загальноосвітній школі № 8 І-ІІІ ступенів міста Ізмаїл заступником директора з навчально-виховної роботи Філатовою Г.В. була проведена інформаційно-роз’яснювальна бесіда з учнями 11-А класу щодо особливостей процедури реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання в 2018 році.

Зокрема, усім присутнім було перераховано необхідні документи, потрібні для здійснення реєстрації, продемонстровано порядок заповнення реєстраційної картки. Особлива увага була звернена на нюанси при формуванні комплекту реєстраційних документів, а також важливість дотримання термінів реєстрації та усвідомленість вибору предметів, з яких необхідно буде проходити ЗНО та ДПА.

Роз’яснювальна робота у школі №8 щодо ЗНО-2018

Роз’яснювальна робота у школі №8 щодо ЗНО-2018

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 73 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top