Цікаві перерви у школі № 16 У спеціалізованій школі №16 стартував проект «Цікаві перерви», який започаткував директор школи Каражеков Денис Іванович.

Першою ластівкою стали дошки для малювання для учнів початкової школи, які з’явились у шкільному коридорі по вулиці Бессарабській. Тепер учні молодшої школи проводять вільний час на перерві з користю та задоволенням. Наступним кроком стало забезпечення учнів та вчителів школи вільним доступом до Wi-Fi у приміщеннях по вулиці Авраамівській та Бессарабській. Учні та вчителі мають можливість швидко отримати будь-яку інформацію. Учні школи можуть продемонструвати свої таланти гри на піаніно, і тепер часто під час перерв лунає музика. А ще у вестибюлі школи з’явився стіл для гри у настільний теніс – і охочих розім’ятися доволі багато. Зіграти можна один на один, а також у парі, для цього є усі умови. Тепер учні школи мають можливість різноманітно проводити свій вільний час на перервах.

Цікаві перерви у школі № 16

Цікаві перерви у школі № 16  Цікаві перерви у школі № 16

Цікаві перерви у школі № 16

Цікаві перерви у школі № 16

Цікаві перерви у школі № 16  Цікаві перерви у школі № 16

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 83 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top