Творча взаємодія вчителя й учнівТворча взаємодія вчителя й учнів на уроці дає прекрасні результати, і підтвердженням цього став перший в житті учнів 1-В класу школи №16 відкритий бінарний урок, який провели вчитель німецької мови Повх Ганна Олександрівна та психолог школи Левицька Юлія Вікторівна.

Звичайно ж, урок був присвячений чарівниці-зимі, а учні отримали важливе завдання: допомогти зайчику вивчити німецьку мову, аби прочитати карту, на якій зашифровано, як стати щасливим. Виконуючи отримане завдання, діти пригадали вивчені слова, пісні та вірші, відгадували загадки, визначали, що вірно, а що – ні, виконали пісеньку про сніжинок та сніговиків. З’ясувалось, що за короткий термін навчання учні мають вагомий запас знань. Найцікавішим було завдання, яке підготувала психолог школи Левицька Юлія Вікторівна. Учні за лічені хвилини вивчили вірш про зиму за малюнками. Такий метод запам’ятовування сподобався усім вчителям, які були гостями даного заходу. А завершився урок цікавим тренінгом: учні загадали бажання і загасили «свічу щастя». Веселі і згуртовані повернулись першокласники до класу і ще довго обговорювали свій перший відкритий урок.

Творча взаємодія вчителя й учнів Творча взаємодія вчителя й учнів

Творча взаємодія вчителя й учнів Творча взаємодія вчителя й учнів

Творча взаємодія вчителя й учнів

Творча взаємодія вчителя й учнів Творча взаємодія вчителя й учнів

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 18 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top