«Передноворічна феєрія»21 грудня в Ізмаїльському міському Будинку вчителя відбувся майстер-клас з виготовлення новорічних прикрас. «Передноворічна феєрія» – так назвали цей захід учасники майстер-класу під керівництвом культорганізатора Будинку вчителя Лєвошової Ольги Андріївни.

В майстер-класі взяли участь ветерани педагогічної праці, які колись навчали своїх учнів майстерності, кмітливості та почуттю прекрасного, а зараз вони самі стали сумлінними учнями.

Було виготовлено багато різноманітних прикрас: ялинкові іграшки з лампочок, чудові зірки з картону та звичайної манки, казкові обереги з натуральних шишок та яскравих матеріалів, дивовижні сніжинки на склі та багато іншого.

Ольга Андріївна показала учасникам найголовніші етапи роботи над прикрасами, майстрині з чудовим настроєм, посмішкою та готовими іграшками дякували своєму вчителю та поспішали до дому з чудовими ідеями, щоб передати набуті знання своїм онукам та правнукам.

«Передноворічна феєрія»

«Передноворічна феєрія»

«Передноворічна феєрія»

«Передноворічна феєрія»

«Передноворічна феєрія»

«Передноворічна феєрія»

«Передноворічна феєрія» «Передноворічна феєрія»

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 67 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top