У школі № 16 грають у «Що? Де? Коли?»Протягом навчального року у спеціалізованій школі №16 було проведено ряд засідань «Що? Де? Коли?». Організаторами цього клубу є вчителі Тропіна Ірина Миколаївна та Косоногова Тетяна Дмитрівна.

За результатами ігор  сформовано команду найкращих гравців для участі у фінальній грі 2017 року. Кращими гравцями стали Квашнюк Максим (11-Б клас) – капітан команди, Киріяк Владислав (11-А клас), Мороз Єгор (10-А клас), Маслов Андрій (10-А клас) Михайловський Віктор (10-Б клас), Комарницький Андрій (11-А клас). Фінальна гра відбулася 15 грудня на завершення місячника предметів фізико-математичного циклу. Питання для гри готували вчителі школи. Інтелектуальне змагання було напруженим, цікавим і сподобалось як гравцям, так і глядачам. Між раундами були музичні паузи, в яких виступали учні школи: Мітєва Біляна (8-А клас), Філіпов Євген (9-Б клас), Бондаренко Анастасія (9-Б клас) . На гру були запрошені гості з інших шкіл міста, які відмітили високий рівень підготовки та організації цього заходу.

У школі № 16 грають у «Що? Де? Коли?»

У школі № 16 грають у «Що? Де? Коли?» У школі № 16 грають у «Що? Де? Коли?»

У школі № 16 грають у «Що? Де? Коли?» У школі № 16 грають у «Що? Де? Коли?»

У школі № 16 грають у «Що? Де? Коли?» У школі № 16 грають у «Що? Де? Коли?»

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 79 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top