Делегація ізмаїльських освітян побувала у КиєвіУ заході з нагоди 25-річного ювілею Національної академії педагогічних наук України взяли участь президент НАПН України Василь Кремінь, перший віце-президент НАПН України Володимир Луговий, віце-президент Олег Топузов та інші.

Академію було засновано Указом Президента України Л.М.Кравчука від 04 березня 1992 року «Про заснування Академії педагогічних наук України».

Академія проводить масштабну науково-експериментальну роботу – всеукраїнського й академічного рівнів, а також дослідження наукових тем лабораторіями і відділеннями Інститутів. Науково-експериментальна робота здійснюється на базі сотень експериментальних майданчиків – шкіл, професійно-технічних та вищих навчальних закладів Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Львівської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Харківської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської областей та м.Києва. У рамках співпраці науковці й практики проводять спільні круглі столи, семінари й конференції, беруть участь у всеукраїнських освітянських виставках і конкурсах, публікують тези конференцій і наукові статті.

Так, експериментальним майданчиком Інституту обдарованої дитини Академії педагогічних наук України стала спеціалізована загальноосвітня школа №1 ім.О.В.Суворова міста Ізмаїл. Педагоги школи постійно беруть участь в круглих столах, семінарах та конференціях, які проводяться спільно з НАПН України. Однією з останніх тем науково-експериментальної діяльності є "Соціалізація обдарованих старшокласників в Інтернет-просторі: теоретичні підвалини і практичний досвід". Статті ізмаїльських педагогів публікують в журналах академії.

У Києві на заході, присвяченому ювілею присутня делегація педагогів СЗОШ №1 у складі: директор школи Дудченко Діана Іванівна, вчитель української мови та літератури, керівник міської методичної комісії з української мови та літератури Проценко Олена Михайлівна та вчитель української мови та літератури Саломаха Тетяна Миколаївна.

Делегація ізмаїльських освітян побувала у Києві

Делегація ізмаїльських освітян побувала у Києві

Делегація ізмаїльських освітян побувала у Києві

Делегація ізмаїльських освітян побувала у Києві

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 83 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top