Фізико-математичний батл у школі №16В рамках місячника предметів фізико-математичного циклу у спеціалізованій школі №16 11 грудня вчителем фізики Косоноговою Тетяною Дмитрівною та вчителем математики Тропіною Іриною Миколаївною був проведений фізико-математичний батл для учнів 9-Б класу.

«Батл» з англійської мови – поєдинок, бій, змагання. Мета такого змагання – навчити учнів на практиці застосовувати набуті знання на уроках математики та фізики. Під час батлу дві команди пройшли наступні етапи: «Ти мені, я – тобі» (члени команди ставили запитання супротивникам); «Знаю – застосовую» (учні показали вміння та навички застосовувати теоретичні знання при розв’язуванні задач); «Знайди вектор» (комбіновані завдання з фізики та математики); «Зроби сам» – захист проектних робіт (заздалегідь учні отримали завдання виготовити калейдоскоп та камеру Обскура). Дев’ятикласникам цікаво було дізнатися про історію винаходів, а самим авторам проекту ще цікавіше було власноруч створювати прилади та демонструвати їх у дії. Учні з гідністю пройшли змагання, команда переможців випередила суперників усього на один бал. Місячник у школі продовжується, і учні стануть учасниками ще багатьох цікавих заходів.

Фізико-математичний батл у школі №16

Фізико-математичний батл у школі №16

Фізико-математичний батл у школі №16

Фізико-математичний батл у школі №16

Фізико-математичний батл у школі №16

Фізико-математичний батл у школі №16

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 90 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top