Учні ЗНЗ №9 обирають здорову свідомістьУчні загальноосвітньої школи № 9 приєдналися до Всеукраїнської акції «16 днів без насильства», яка проходила з 25 листопада по 10 грудня 2017 року.

У школі було проведено низку зустрічей учнів 6-8 класів із психологом школи з метою профілактики проявів жорстокого поводження серед підлітків. Перед учнями було поставлено проблему порозуміння через вирішення ситуативних завдань. Діти складали кодекс дружби, взяли участь у диспуті-грі «Насилля», ознайомилися з основними поняттями про жорстокість і її наслідки, створювали живі «скульптури доброти» та дізналися як проблема різних видів насильства регулюється на законодавчому рівні в Україні.

Учні ЗНЗ №9 обирають здорову свідомість

Учні ЗНЗ №9 обирають здорову свідомість

Учні ЗНЗ №9 обирають здорову свідомість

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 89 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top