Вікторина "Дунайські цікавинки" у школі №16За традицією місячник предметів природничого циклу у спеціалізованій школі №16 завершується шкільним інтелектуальним змаганням.

Цього року це були «Дунайські цікавинки» – вікторина на знання екології, флори і фауни рідного краю. Вчителі географії (Носкова Ольга Василівна) хімії (Шадчина Галина Миколаївна), біології (Загороднюк Ольга Анатоліївна) підготували цікаві запитання, пов’язані з природою рідного краю та Дунаєм, а учні 8-А та 8-Б класів демонстрували свої знання: підготували презентації про річку Дунай (це було домашнє завдання), відповідали на запитання, слухали вірші Михайла Василюка про дивовижну річку Дунай.

З невеликою перевагою в один бал перемогу здобула команда 8-А класу, яка й отримала перехідний кубок кращих знавців природничих предметів. Але головною винагородою було те, що учні значно поглибили свої знання про природу рідного краю, дізналися багато цікавих фактів про Дунай.

Вікторина "Дунайські цікавинки" у школі №16

Вікторина "Дунайські цікавинки" у школі №16

Вікторина "Дунайські цікавинки" у школі №16

Вікторина "Дунайські цікавинки" у школі №16 Вікторина "Дунайські цікавинки" у школі №16

Вікторина "Дунайські цікавинки" у школі №16

Вікторина "Дунайські цікавинки" у школі №16

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 82 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top