Участь в проектах соціальних дій29 листопада 2017 року у смт.Великий Дальник виконавчий директор фонду «Молода громада» Інна Старчікова та вчитель загальноосвітньої школи №8 І-ІІІ ступенів міста Ізмаїл Одеської області Супряга Н.В., яка отримала сертифікат фасилітатора від Британської Ради, провели робочу зустріч учасників ініціативи «Розумна взаємодія» громад Біляївського району Одеської області.

Фасилітатори ознайомили присутніх з програмою «Розумна взаємодія», обговорили підготовку та особливості проведення марафону «Мисливці за проблемами», пітчингу проблем та специфіку розробки соціальних проектів, спрямованих на вирішення визначених проблем. На зустрічі були присутні представник посольства США в Україні Решетов Сергій В’ячеславович, представники місцевої влади, члени ГО, представники загальноосвітніх закладів. За результатами дискусії було визначено основні напрямки роботи щодо поширення інформації про ініціативу «Розумна взаємодія» серед місцевих мешканців та залучення їх до участі в проектах соціальних дій.

Участь в проектах соціальних дій

Участь в проектах соціальних дій

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 28 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top