Вшанування пам’яті жертв ГолодоморуУ зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років з метою вшанування пам’яті його жертв у ЗОШ №8 впродовж 25 листопада по 1 грудня були проведені тематичні заходи.

Зокрема протягом тижня класними керівниками були проведені тематичні бесіди за темами: «Скорботна пам’ять поколінь», «Правда про ті роки», «Геноцид українського народу». Вчителями історії проведений круглий стіл на тему «Голодомор та його наслідки для українського народу». Бібліотекар школи Щербик В.М. організувала тематичні виставки художньої, публіцистичної та історико-документальної літератури «Голод 1932-1933 років в Україні очима істориків, мовою документів» та «Скорботна пам'ять поколінь». Також вчителі історії з учнями 8-11 класів переглянули художні та документальні фільми про трагічні події 1932-1933 років "Голодомор: очевидці свідчать", а між учнями 8-11 класів був проведений конкурс стіннівок за темами «Втрачене дитинство – втрачене життя в далекому 32 році», «Дзвони нашої гіркої пам’яті».

Вшанування пам’яті жертв Голодомору

Вшанування пам’яті жертв Голодомору

Вшанування пам’яті жертв Голодомору

Вшанування пам’яті жертв Голодомору

Вшанування пам’яті жертв Голодомору

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 38 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top