Знайомимось з Наталкою ПолтавкоюНавчання з радістю – ось девіз учителя української мови та літератури школи №16 Дубровіної Світлани Олександрівни, яка провела незвичний відкритий урок за твором І.П.Котляревського «Наталка Полтавка» для учнів 9-А класу.

Перед учнями було поставлене завдання – охарактеризувати головну героїну п’єси І.П.Котляревського «Наталка Полтавка». Дев’ятикласники провели величезну самостійну роботу, щоб виконати поставлене завдання. Учні складали характеристику, використовуючи різноманітні види і форми роботи: це й цитатна характеристика героїні, і складання синкану, складання «ґрона» з рис характеру героїні, складання фігурного вірша на основі пісні про Наталку. Найцікавішим елементом уроку була інсценізація уривку з п’єси, учні яскраво зіграли свої ролі, передали характер героїв. Завершилася робота порівняльною характеристикою Наталки з такими видатними постатями, як Маруся Чурай і Маруся Богуславка, а окрема група учнів склала порівняльну характеристику Наталки із сучасною українкою. Поставлене завдання школярі виконали на «відмінно», а головне отримали задоволення від роботи на уроці. Творча праця вчителя надихає на творчість учнів.

Знайомимось з Наталкою Полтавкою

Знайомимось з Наталкою Полтавкою

Знайомимось з Наталкою Полтавкою

Знайомимось з Наталкою Полтавкою

Знайомимось з Наталкою Полтавкою

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 27 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top