Перші перемоги до шкільної скарбнички школи №1624 листопада було підведено підсумки проведення І міського етапу МАН. Цього року на розгляд журі учні спеціалізованої школи №16 з поглибленим вивченням німецької мови подали 5 робіт і всі учасники МАН стали переможцями.

І місце у секції «Всесвітня історія» посіла учениця 10-Б класу Волкова Олександра (науковий керівник учитель історії та правознавства Гаврилов Олексій Анатолійович); І місце у секції «Психологія» посіла учениця 9-Б класу Повар Катерина (науковий керівник психолог школи Левицька Юлія Вікторівна); І місце у секції «Німецька мова» посів учень 10-А класу Мороз Єгор (науковий керівник учитель німецької мови Янкова Тетяна Іванівна); ІІ місце у секції «Німецька мова» посіла учениця 9-А класу Гончаренко Ксенія (науковий керівник учитель німецької мови Тангер Діна Іванівна); ІІІ місце у секції «Німецька мова» посіла учениця 9-А класу Сапожникова Аліна (науковий керівник учитель німецької мови Каспірська Ольга Сергіївна).

Відмічено також було високий рівень організації роботи наукового товариства учнів школи, а заступнику директора з навчально-виховної роботи Грінченко Тетяні Олексіївна оголошено подяку.

Пишаємось переможцями, а учням школи бажаємо подальших перемог у олімпіадах, конкурсах, змаганнях.

Перші перемоги до шкільної скарбнички школи №16

Перші перемоги до шкільної скарбнички школи №16

Перші перемоги до шкільної скарбнички школи №16

Перші перемоги до шкільної скарбнички школи №16

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 66 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top