Нагороджені переможці міського етапу МАН24 листопада 2017 року на базі Ізмаїльського інституту водного транспорту відбулась міська підсумкова науково-практична конференція Малої академії наук.

За традицією, в цей день заслухали 6 кращих робіт учнів різних секцій і нагородили грамотами переможців міського етапу. Також зі своєю інформаційно-дослідницькою роботою на тему «Ця чудова вода!» виступили учні 4-х класів ЗОШ №9 – переможці Конкурсу в номінації «Інтелект-Евріка» (серед дітей 6-10 років).

З 13 по 20 листопада 2017 року були проведені засідання наукових відділень і секцій І-го етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України навчальних закладів міста.

До участі у Конкурсі цього навчального року було представлено 53 науково-дослідницьких роботи за науковими відділеннями: «Мовознавство» – 6 робіт; «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство» – 9 робіт; «Філософія та суспільство» – 2 роботи; «Економіка» – 2 роботи; «Історія» – 5 робіт; «Екологія та аграрні науки» – 2 роботи; «Науки про Землю» – 1 робота; «Технічні науки» – 1 робота; «Хімія та біологія» – 12 робіт, «Математика» – 5 робіт, «Фізика» – 3 роботи, «Комп’ютерні науки» – 5 робіт.

Науково-дослідницькі роботи були представлені навчальними закладами: СЗОШ №1 (2 роботи); ЗОШ №3 (5 робіт), ЗОШ №4 (2 роботи), ЗОШ №6 (2 роботи), ЗОШ №7 (2 роботи), ЗОШ №8 (5 робіт), ЗОШ №9 (1 робота), ЗОШ №10 (9 робіт), ЗОШ №11 (1 робота), СЗОШ №16 (5 робіт), ІПЛ (9 робіт), СЮТ (6 робіт), ПДЮ (3 роботи), СЮН (1 робота).

Вітаємо переможців та бажаємо успіху у захисті своїх робіт на ІІ обласному етапі!

Нагороджені переможці міського етапу МАН

Нагороджені переможці міського етапу МАН

Нагороджені переможці міського етапу МАН

Нагороджені переможці міського етапу МАН

Нагороджені переможці міського етапу МАН

Нагороджені переможці міського етапу МАН

Нагороджені переможці міського етапу МАН

Нагороджені переможці міського етапу МАН

Нагороджені переможці міського етапу МАН

Нагороджені переможці міського етапу МАН

Нагороджені переможці міського етапу МАН

Нагороджені переможці міського етапу МАН

Нагороджені переможці міського етапу МАН

Нагороджені переможці міського етапу МАН

Нагороджені переможці міського етапу МАН

Нагороджені переможці міського етапу МАН

Нагороджені переможці міського етапу МАН

Нагороджені переможці міського етапу МАН

Нагороджені переможці міського етапу МАН

Нагороджені переможці міського етапу МАН

Нагороджені переможці міського етапу МАН

Нагороджені переможці міського етапу МАН

Нагороджені переможці міського етапу МАН

Нагороджені переможці міського етапу МАН

Нагороджені переможці міського етапу МАН

Нагороджені переможці міського етапу МАН

Нагороджені переможці міського етапу МАН

Нагороджені переможці міського етапу МАН

Нагороджені переможці міського етапу МАН

Нагороджені переможці міського етапу МАН

Список
переможців І-го етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт учнів-членів
Малої академії наук України

2017/2018 н. р.

Відділення «Мовознавство»
Секція «Німецька мова»
І місце - Мороз Єгор, учень 10 – А класу СЗОШ № 16;
ІІ місце - Гончаренко Ксенія, учениця 9 – А класу СЗОШ № 16;
ІІІ місце - Сапожникова Аліна, учениця 9 – А класу СЗОШ № 16.
Секція «Англійська мова»
І місце - Пушкевич Андрій, учень 10 – А класу ЗОШ № 10;
ІІ місце - Маковейчук Ігор, учень 10 класу ЗОШ № 3.
Секція «Російська мова»
І місце - Колесников Олександр, учень 8 – В класу ЗОШ № 10.

Відділення «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство»
Секція «Російська література»
І місце - Мерниченко Юлія, учениця 9 – А класу ЗОШ № 8.
Секція «Мистецтвознавство»
І місце - Шишман Параскєва, вихованка гуртка «Пізнаємо рідний край» ПДЮ.
Секція «Світова література»
І місце - Міщенко Олександра, учениця 9 – В класу ЗОШ № 10.
Секція «Журналістика»
І місце - Чернюк Валерія, вихованка гуртка «Точка зору» ПДЮ.

Відділення «Історія»
Секція «Всесвітня історія»
І місце - Волкова Олександра, учениця 10 – Б класу СЗОШ № 16.
Секція «Історичне краєзнавство»
І місце - Івкін Микита, вихованець гуртка «Судномоделювання» СЮТ
Секція «Історія України»
ІІ місце - Каражова Євгенія, учениця 10 – А класу ЗОШ № 3.

Відділення «Філософія та суспільство»
Секція «Соціологія»
І місце - Коколова Євгенія, вихованка гуртка «Основи науково- дослідницької діяльності» СЮТ.
Секція «Правознавство»
ІІ місце - Узун Таїсія, учениця 10 – Б класу СЗОШ № 1.

Відділення «Економіка»
Секція «Мікроекономіка та макроекономіка»
І місце - Бойко Вікторія, учениця 11 – А класу ІПЛ;
ІІ місце - Мітропов Владислав, учень 11 – А класу ЗОШ № 8

Відділення «Екологія та аграрні науки»
Секція «Екологія»
І місце - Семеген Ольга, учениця 9 – Б класу ІПЛ;
ІІ місце - Іордакеску Дан, учень 9 – Б класу ЗОШ № 8.

Відділення «Науки про Землю»:
Секція «Географія та ландшафтознавство»
І місце - Комарова Валерія, учениця 9 – А класу ЗОШ № 7.

Відділення «Хімія та біологія»
Секція «Психологія»
І місце - Повар Ксенія, учениця 9- Б класу СЗОШ № 16.
Секція «Ботаніка та зоологія»
І місце – Куриленко Любов, вихованка гуртка «Юний еколог» СЮН;
ІІ місце – Мітєва Владислава, учениця 8 – Б класу ІПЛ.
Секція «Валеологія»
І місце – Узун Анастасія, учениця 11 – А класу ЗОШ № 3;
ІІ місце – Савченко Крістіна, учениця 11 класу ЗОШ № 6.
Секція «Біологія»:
ІІІ місце – Дімова Аделіна, учениця 11 – Б класу СЗОШ № 1.
Секція «Загальна біологія»
І місце – Куроєдова Марія, учениця 8 – Б класу ІПЛ.
Секція «Медицина»
І місце – Семеген Ольга, учениця 9 – Б класу ІПЛ;
ІІ місце – Катранжі Анастасія, учениця 11 – А класу ЗОШ № 3;
Секція «Хімія»:
І місце – Брошеван Марина, учениця 11 – Б класу ПЛ;
ІІ місце – Новак Владислав, учень 11 класу ЗОШ № 6;
ІІ місце – Семеліт Ольга, учениця 11 – Б класу ІПЛ;
ІІІ місце – Семеген Ольга, учениця 9 – Б класу ІПЛ.

Відділення «Комп’ютерні науки»
Секція «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми»
І місце – Корнієнко Денис, учень 11 – Б класу ЗОШ № 9.
Секція «Технології програмування»
І місце – Чимшир Владислав, учень 11 – А класу ІПЛ.
Секція «Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту»
І місце – Капацина Ілля, учень 11 – А класу ІПЛ.
Секція «Internet- технології та WEB дизайн»
ІІІ місце – Нікольський Едуард, вихованець гуртка «Основи науково – дослідницької діяльності» СЮТ;
ІІІ місце – Садихян Дар’я, учениця 9 – В класу ЗОШ № 10.

Відділення «Математика»
Секція «Математичне моделювання»
ІІ місце – Гайдаєнко Злата, учениця 11 – Б класу ЗОШ № 10.
Секція «Прикладна математика»
ІІ місце - Хоменко Олександр, учень 10 – А класу ЗОШ № 10;
ІІІ місце – Константинова Марія, учениця 9 – А класу ЗОШ № 10;
ІІІ місце – Бурлака Антонина, учениця 9 – В класу ЗОШ № 10.
Секція «Математика»
ІІІ місце – Нагорняк Владислава, учениця 9 – В класу ЗОШ № 10.

Відділення «Технічні науки»
Секція «Науково – технічна творчість та винахідництво»
І місце - Поволяшко Кирило, вихованець гуртка «Юні конструктори приладів радіоелектроніки» СЮТ.

Відділення «Фізика і астрономія»
Секція «Теоретична фізика»
ІІ місце - Бочева Ганна, Колесникова Аніта, вихованки гуртка «Основи науково – дослідницької діяльності» СЮТ;
ІІІ місце – Іванькова Руслана, Гавлицький Павло, учні 10 класу ЗОШ № 4.

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті Один гість та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top