Наші шахісти привезли нагороди з Румунії!Єдиними представниками України на Міжнародному шаховому турнірі, що відбувся 19 листопада в румунському місті Брашов, стали вихованці ізмаїльського клубу "Біла тура" Палацу дітей та юнацтва – сестри Вікторія і Марія Руссєви та Роман Романовський.

Меморіал Марії Фіреску (відомої румунської шахістки, майстра спорту) зібрав багато учасників з Румунії, Молдавії, Сербії та України – понад півсотні дорослих шахістів і понад сімдесят дітей. 

Шість турів за швейцарською системою витримали за один день наші юні шахісти! Всі троє виступили добре: кожен з них набрав 5 балів з шести можливих. Однак остаточне місце вирішував коефіцієнт.

Вікторія зайняла I місце серед дівчат і завоювала "бронзу" в загальному заліку, у Марії – III місце серед дівчат і шосте в загальному заліку. Трохи не дотягнув до призового місця Рома (але серед хлопців і конкуренція більше!). У нього IV місце з рапіду і восьме в загальному заліку.

А ще діти разом з батьками зробили невелику подорож Румунією, помилувалися краєвидами, відвідали відомі старовинні замки – замок графа Дракули, замок Пелеш (резиденція румунських королів) та інші.

Тамара Бобровська

Наші шахісти привезли нагороди з Румунії!

Наші шахісти привезли нагороди з Румунії!

Наші шахісти привезли нагороди з Румунії!

Наші шахісти привезли нагороди з Румунії!

Наші шахісти привезли нагороди з Румунії! Наші шахісти привезли нагороди з Румунії!

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 27 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top