Тренінг «Сприяння формуванню академічної доброчесності у школярів»Освітні перетворення, зумовлені затвердженням нового Закону «Про освіту», спрямовані, насамперед, на створення нової української школи, сучасної, та готової до змін та інновацій. Саме тому, одразу ж після прийняття зазначеного нормативно-правового акту, адміністрація загальноосвітньої школи №3 приступила до реалізації його основних положень.

22 листопада в приміщенні учбового закладу відбувся тренінг «Сприяння формуванню академічної доброчесності у школярів», який був проведений представниками міжнародного Проекту сприяння академічної доброчесності в Україні за сприяння навчально-методичного відділу Ізмаїльського державного гуманітарного університету. Присутні на заході учні старшої школи та вчителі змогли більш детально ознайомитися з поняттям доброчесності в освіті, поспілкуватися з модераторами тренінгу з приводу необхідності отримання якісної освіти, отримати важливу інформацію щодо майбутньої вступної кампанії. Також, адміністрацією школи було вирішено взяти участь, в організованих представниками ІДГУ, курсах академічного письма.

Подібні заходи досить яскраво характеризують прагнення середніх шкіл нашого міста до самовдосконалення , демонструють відкритість та бажання до інноваційних змін задля спільного майбутнього.

Тренінг «Сприяння формуванню академічної доброчесності у школярів»

Тренінг «Сприяння формуванню академічної доброчесності у школярів»

Тренінг «Сприяння формуванню академічної доброчесності у школярів»

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 35 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top