Фестиваль «Ми – за здоров’я!» відбувся у школі №3Здоров'я – найвагоміша цінність людини. Справа кожного – зберегти його, а пропаганда здорового способу життя й виховання фізично, духовно й соціально здорової нації – це завдання загальнодержавне. І звичайно ж, учні загальноосвітньої школи №3 не могли пройти осторонь цієї теми.

23 листопада в актовій залі школи відбувся традиційний фестиваль «Ми – за здоров’я!», на якому всіх присутніх радували своїми виступами агітбригади 4-7-х класів. Всі команди чудово впоралися з покладеним на них завданням, продемонструвавши неабияку жанрову різноманітність методів пропагування здорового способу життя. Саме тому, кожна агітбригада отримала свою нагороду, адже, за влучними словами почесного гостя фестивалю, провідного спеціаліста відділу освіти Полякової Тетяни Василівни «Правильна життєва позиція – це перемога та найвища нагорода для кожного її прибічника!»

Фестиваль «Ми – за здоров’я!» відбувся у школі №3

Фестиваль «Ми – за здоров’я!» відбувся у школі №3

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 46 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top