Поговоримо про дружбуУ спеціалізованій школі № 16 з поглибленим вивченням німецької мови 21 листопада пройшов відкритий захід – класна година у 2-А класі «Дружба – це прекрасне слово».

Підготувала і провела цей захід соціальний педагог школи Кадя Євгенія Олексіївна, яка атестується. Захід пройшов цікаво: другокласники ділились думками про дружбу і друзів, виразно читали вірші про дружбу. На маленьких долоньках учні писали про якості справжніх друзів, а потім ці долоньки стали частиною дерева мудрості і побажань. Євгенія Олексіївна ознайомила учнів із повчальним оповіданням про дружбу, а діти, працюючи над змістом твору, зрозуміли, чого не можна робити, якщо ти справжній друг. Активну участь у заході взяли і гості: заступник директора з навчально-виховної роботи Грінченко Т.О., заступник директора з виховної роботи Семенюк А.В., класний керівник 2-А класу Кеменчежи Р.І.

Поговоримо про дружбу

Поговоримо про дружбу

Поговоримо про дружбу

Поговоримо про дружбу

Поговоримо про дружбу

Поговоримо про дружбу Поговоримо про дружбу

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 60 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top