У школі № 4 вивчали Правила дорожнього руху17 листопада 2017 року в 1-11 класах загальноосвітньої школи №4 пройшов Єдиний національний урок “Безпека на дорозі - безпека життя”.

Особлива увага була звернена на безпеку пішоходів на дорозі, необхідність використання світловідбиваючих елементів на одязі в темну пору доби, були розглянуті дорожні ситуації, які трапляються з пішоходами та велосипедистами на дорозі. Учні взяли активну участь в обговорені, кожен розповів, як бачить безпеку на дорозі.

Школярі засвоїли з уроку важливу істину, що на дорозі потрібно бути максимально уважним, обережним та дотримуватись Правил дорожнього руху.

Навчаючи дітей Правилам дорожнього руху в школі, ми виховаємо в них дисциплінованих учасників дорожнього руху з чітким розуміння безпеки життя.

У школі № 4 вивчали Правила дорожнього руху

У школі № 4 вивчали Правила дорожнього руху

У школі № 4 вивчали Правила дорожнього руху

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 62 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top