Одинадцятикласники школи №8 готуються до ЗНОВажливим етапом у житті кожного випускника школи є вступ до вищих навчальних закладів. І хоча сьогодні здається, що до цього моменту ще дуже багато часу, насправді підготовка до нього має починатися вже тепер.

Тому в загальноосвітній школі №8 І-ІІІ ступенів міста Ізмаїл Одеської області 17 листопада 2017 року заступник директора з НВР Філатова Г.В. та класний керівник 11-А класу Савенко Л.Н. провели батьківські збори з участю одинадцятикласників. Майбутні випускники та їхні батьки були ознайомлені з особливостями проведення ЗНО та ДПА у 2018 році, зокрема з переліком предметів, з яких можливе проходження ЗНО, з програмами та характеристиками сертифікаційних робіт з предметів, з яких буде проходити державна підсумкова атестація у вигляді ЗНО, термінами та особливостями реєстрації на основну сесію та пробне ЗНО, календарним планом проведення ЗНО тощо.

Одинадцятикласники школи №8 готуються до ЗНО

Одинадцятикласники школи №8 готуються до ЗНО

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 55 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top