Протягом 13-17 листопада в ЗНЗ №9 пройшов Тиждень толерантності. Окрім класних годин на відповідну тематику, учням було запропоновано декілька інтерактивних завдань, метою яких було створення живого плакату на перервах між уроками. 

Найбільш цікавим завданням виявилося висловлення думок на «Паркані ввічливих слів» та «Дошці компліментів». Учні адресували свої думки однокласникам, друзям, учителям; кожен, серед різних послань, міг відправити комусь повідомлення або знайти звернення до себе. Також було проведено акції «Засвіти ліхтарик толерантності» та «Обійми безкоштовно», бліц-опитування «Найтолерантніший вчитель». Така форма проведення заходів сприяє зближенню з друзями, вчителями, допомагає саморозкриттю сором’язливих підлітків.

Тиждень толерантності у школі №9

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 27 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top