"Презентація 5-х класів" у школі №916 листопада в загальноосвітній школі № 9 відбувся традиційний захід-знайомство «Презентація 5-х класів». Метою заходу було знайомство з талановитими новачками середньої школи – п’ятикласниками.

Діти презентували свою майстерність у хореографії, вокалі, показали свою творчі акторські здібності, потішили глядачів виконанням спортивних трюків. Також п’ятикласники взяли участь у випробуванні конкурсами на перевірку спритності, організованості та кмітливості. Разом з учнями до презентації були готові і класні керівники – Литовченко Яна Юріївна, Сидорова Тетяна Іванівна, Шульга Жанна Юріївна, Косович Анастасія Леонідівна.

Захід завершився урочистою клятвою п’ятикласника. Діти пообіцяли старанно навчатися, поважати батьків та вчителів, з гордістю нести звання «Учень загальноосвітньої школи № 9».

"Презентація 5-х класів" у школі №9

"Презентація 5-х класів" у школі №9

"Презентація 5-х класів" у школі №9

"Презентація 5-х класів" у школі №9

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 53 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top